Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Ltd)

Od czasu wprowadzenia przepisów Managed Service Company (MSC) w roku podatkowym 2007, jedyną drogą dla niezależnego kontrahenta do spełnienia jej wymagań, jest założenie własnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością lub korzystanie z usług spółki patronackiej PAYE.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Ltd)

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Zjednoczonym Królestwie, jest rodzajem korporacji, której własność ograniczona jest do udziałów (Ltd). Jest to najpopularniejsza forma organizacji prywatnego przedsiębiorstwa.
Dzięki ustanowieniu własnej działalności w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, stajesz się Dyrektorem, odpowiedzialnym za sprawy spółki.

Możemy pomóc Ci w każdym aspekcie zakładania i prowadzenia spółki z o.o. Zapewniamy dopasowaną do Twoich potrzeb obsługę księgową, zaprojektowaną w taki sposób, by ułatwić Ci życie, gdy Ty pracujesz.

Niezależnie od tego, czy po raz pierwszy zdecydowałeś się działać za pośrednictwem własnej spółki, czy masz już w tej dziedzinie doświadczenie, Guide UK zapewni Ci kompleksowe doradztwo i wsparcie niezbędne przy zakładaniu oraz prowadzeniu własnej spółki z o.o.
Kontrahenci korzystający z formy rozliczania sie poprzez własną spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością:

  • • Kontrahenci nieobjęci przepisami IR35.
  • • Kontrahenci przewidujący długotrwały okres pracy w ramach jednego kontraktu. 
  • • Kontrahenci, chcący rozliczać się z podatków najefektywniej jak to możliwe. 
  • • Kontrahenci, którzy wolą sami ponosić odpowiedzialność i mieć pełną kontrolę nad swoimi finansami. 

Zapewniamy proaktywną, przyjazną i bezproblemową obsługę naszych klientów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystkie aspekty dotyczące zakładania i funkcjonowania spółki zostaną załatwione, co jest istotnym warunkiem w momencie rozpoczynania działalności. 
Umbrella Solutions - find out more ...
 
 
Umbrella Services for Drivers, Plumbers, Builders, Nurses, Chefs, Web Developers Investor in People

© Wszelkie prawa zastrzeżone.
Guide UK Limited 2009-2011.

Web Design by: Protos Design Studio

 

28 The Quadrant
Abingdon Science Park
Barton Lane, Abingdon
OX14 3YS
T: 01235 424717