Agencje

Dlaczego Twoja agencja powinna korzystać z usług firmy Guide UK LTD?

Nowy portal dla Klientów
Nasz wyjątkowo przyjazny i prosty w obsłudze system formularzy w portalu dla naszych Klientów pozwala agencjom sprawdzić, czy kontrahent jest aktualnie przez nas zatrudniony. Inne szczegóły obejmują między innymi rezydenturę, prawo do pracy na terenie Wielkiej Brytanii, a także jakie rodzaje umów zostały przez niego podpisane z agencją. Co więcej, pozwala stwierdzić, czy kontrahenci przeszli odpowiednie kursy Health & Safety.
      
Nasz poziom usług jest nie gorszy od innych - zapewniamy bardzo wysoką jakość usług
99.1 procenta spośród wszystkich telefonów kierowanych do nas odbieramy w ciągu niespełna 50 sekund. Dedykowany Menedżer dla agencji i kontrahenta zapewnia ciągłość informacji. Bezpośredni telefon dla wynagrodzeń i kontroli kredytowej pozwoli błyskawicznie uzyskiwać niezbędne informacje.
Nasz system formularzy online jest prosty i przyjazny, i oszczędza czas.
Nasz system formularzy online jest prosty, niezwykle przejrzysty i przyjazny i pozwala naszym kontrahentom na bieżąco dodawać informacje o swoich wydatkach biznesowych i innych zmianach o których poinformowanie nas jest konieczne.

Niskie opłaty

Opłaty za nasze usługi należą do najniższych na rynku, zajmujemy się również ubezpieczeniami wypadkowymi i chorobowymi za niewielką dodatkową opłatą.

Pełna zgodność z HMRC
Nasze usługi są oparte o rozwiązania w pełni zgodne z wytycznymi HMRC i innych odpowiednich urzędów, oraz na bieżąco monitorowane i w razie konieczności uaktualniane.

Oferujemy pełny serwis wypłat

Oferujemy kompletny zakres rozwiązań typu outsourcing zarówno dla pracowników stałych jak i tymczasowych - tygodniowe wypłaty i rozliczenia.

Wiele, wiele innych!

Prosimy o kontakt z Dyrektorem ds. Sprzedaży, Panem Rupinder Sharma pod telefonem 0773 897 9898 w celu ustalenia szczegółów

Umbrella Solutions - find out more ...
 
 
Umbrella Services for Drivers, Plumbers, Builders, Nurses, Chefs, Web Developers Investor in People

© Wszelkie prawa zastrzeżone.
Guide UK Limited 2009-2011.

Web Design by: Protos Design Studio

 

28 The Quadrant
Abingdon Science Park
Barton Lane, Abingdon
OX14 3YS
T: 01235 424717