O firmie

W firmie GUIDE UK LTD dbamy o najwyższą jakość naszych usług. Nasz serwis spółek patronackich (umbrella company) należy do najlepszych w Wielkiej Brytanii. Dzięki naszemu unikalnemu wsparciu oferujemy naszym Klientom bezkonkurencyjne usługi.

Naszym głównym celem w ofercie spółek patronackich jest oferowanie najwyższej jakości, a jednocześnie bardzo przystępnych cenowo usług dla naszych Klientów. Od wynagrodzenia do kredytów hipotecznych, od ubezpieczeń zdrowotnych do emerytur - wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w naszej szerokiej ofercie. Naszym zadaniem jest maksymalnie przyjazna obsługa, w przystępny sposób będziemy krok po kroku prowadzić Twoje sprawy finansowe.

GUIDE UK LTD posiada niepowtarzalny, unikalny, zintegrowany stystem zarządzania jakością. Łączy on w sobie nieustającą poprawę jakości naszych usług, rozwoju i wyboru najlepszych praktyk i rozwiązań, szkoleń i rozwoju pracowników a także stałą analizę porównawczą wobec firm światowej klasy - wszystko po to, aby stworzyć środowisko w którym innowacyjność jest normą.
Stale angażujemy się w tworzenie solidnej, skalowalnej platformy technologicznej która wciąż się rozrasta. Wszystko po to, aby uczynić Twoje życie łatwiejszym i uwolnić Cię od nadmiaru zbędnej pracy.

Jedynym Twoim zadaniem podczas korzystania z naszego systemu jest przekazywanie nam godzin Twojej pracy oraz Twoich wydatków na cele biznesowe. My zajmujemy się w kompetentny sposób resztą. Na bieżąco informujemy Cię o szczegółach naszych działań, otrzymasz własnego Menedżera zarządzającego Twoim kontem klienckim, i zaopatrzymy Cię w system powiadomień abyś mógł na bieżąco śledzić swoje transakcje.

Udostępniamy nasze usługi spółek patronackich wszelkim rodzajom działalności, dla:
logistyków, nauczycieli, inżynierów, specjalistów IT, finansistów, lekarzy i pielęgniarek - znajdziesz się w dobrych rękach niezależnie od tego, czym się zajmujesz.


Umbrella Solutions - find out more ...
 
 
Umbrella Services for Drivers, Plumbers, Builders, Nurses, Chefs, Web Developers Investor in People

© Wszelkie prawa zastrzeżone.
Guide UK Limited 2009-2011.

Web Design by: Protos Design Studio

 

28 The Quadrant
Abingdon Science Park
Barton Lane, Abingdon
OX14 3YS
T: 01235 424717